poniedziałek, 28 grudnia 2009

QUIZ + GOŚCIE "Materiał Producencki"Już jest!!!! Od 11 dziś w Not4Toys!

Jeśli czekaliście na album Quiz + Goście "Materiał Producencki" to mamy dla Was dobra wiadomość, po ponad roku prac nad płytą możemy dumnie powiedzieć, że premiera krążka będzie miała miejsce dnia 28.12.2009. Wszystkich oczekujących przepraszamy za pechowe opóźnienia ale wierzcie nam są rzeczy ponad nasze siły i działania.
Kilka słów o płycie...:
Quiz + Goście „Materiał Producencki”
„…zrobię płytę producencką, taką płytę jaką chciałbym sam usłyszeć, z takimi gośćmi jakich lubię, znam i szanuje… no to co, że mało kto mnie zna, że mało jestem rozpoznawalny,to co? Po tej płycie będę!” Jak powiedział tak zrobił.
Kuba „Quiz” K. wyprodukował materiał do szpiku klasyczny, podziemny, truscholl’owy. Hołdując klasyce, w oparciu o winylowe sample zbudował niepowtarzalny klimat bitów pełnych jazzu, soulu, funku oraz polskich akcentów. Do współpracy zaprosił czołówkę podziemnej sceny hip-hopowej (Wudoe, Brudne Serca, Proceente, Emazet, LikeIke1, TeTris, Eros, VNM i wielu innych). Ogromnym zaskoczeniem podczas powstawania materiału dla samego autora było to jak sprawnie i koleżeńsko przebiegała praca nad albumem, zaproszeni raperzy bez zbędnej pozy i nadęcia pełni zajawki dogrywali swoje zwrotki współtworząc niepowtarzalny klimat krążka. Ponieważ tutaj KLIMAT jest kluczem, każdy numer niesie oddzielny przekaz, każdy kawałek to osobna historia, dla której muzyka Quiz’a jest nie tylko tłem ale integralnym elementem. „Materiał Producencki” to powiew świeżości z undergroundu, to materiał pełen zajawki i pasji który ma Tobie słuchaczu przypomnieć jak brzmi dobry rap.
Płyta wydana jest w estetycznym 3 skrzydełkowym digipacku wyprodukowanym przez firmę Rockers Publishing.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza